At Yarışı Programı
29 Haziran 2024 Cumartesi Woodbine At Yarışı Bülteni
Woodbine 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
FIREBOLT (CAN) |
3y a d |
52.00 |
DA-SEAN ZAVIER GASKIN |
DOMINIC POLSINELLI |
DOMINIC J. POLSINELLI |
1 |
41 |
26 |
29 |
0 |
|
2 |
GOLDEN BOSS (CAN) |
3y a d |
52.00 |
PIETRO MORAN |
IVAN DALOS |
MICHAEL P. DE PAULO |
2 |
55 |
7 |
127 |
0 |
|
3 |
HALEY'S HONOR (USA) |
3y a d |
54.50 |
EMMA-JAYNE WILSON |
ZILLI RACING STABLES |
STEVEN CHIRCOP |
3 |
75 |
0-23293 |
16 |
0 |
|
4 |
TENTOMIDNIGHT (CAN) |
3y a d |
54.50 |
JOSE LUIS CAMPOS |
CENTENNIAL FARMS |
RAVENDRA B. RAGHUNATH |
4 |
41 |
06 |
20 |
0 |
|
5 |
ELHUBOOB (CAN) |
3y a d |
54.50 |
DECLAN CANNON |
SHADWELL STABLE |
BRENDAN P. WALSH |
5 |
78 |
4 |
70 |
0 |
|
6 |
STEALIN'TIME (CAN) |
3y a d |
54.50 |
RYAN MUNGER |
TRUE NORTH STABLE |
LORNE RICHARDS |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
NO LAYUPS (USA) |
3y k d |
54.50 |
KEVEH NICHOLLS |
RADCLIFFE RACING STA |
BARRINGTON SIDDO |
7 |
53 |
05-46 |
36 |
0 |
|
8 |
RULE THE WAVES (USA) |
3y d d |
54.50 |
SAHIN CIVACI |
WICKINS, MARTIN AND |
SHELLEY E. FITZGERALD |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
9 |
KIKITSA (CAN) |
3y a d |
52.00 |
FRASER AEBLY |
ZILLI RACING STABLES |
MICHAEL P. DE PAULO |
9 |
50 |
50 |
127 |
0 |
|
10 |
PRETTY GOOD JOKE (USA) |
4y d k |
56.00 |
ESWAN FLORES |
NICHOLAS NOSOWENKO |
NICHOLAS NOSOWENKO |
10 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Woodbine 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SOCIETY'S KAT (CAN) |
4y a k |
54.50 |
PIETRO MORAN |
D'AMATO, CARLO AND V |
MICHAEL MATTINE |
1 |
80 |
3134-16 |
14 |
0 |
|
2 |
INDIAN MUSIC (CAN) |
5y a k |
56.00 |
JOSE LUIS CAMPOS |
MICHAEL SIMS |
MICHAEL SIMS |
2 |
75 |
8277-04 |
21 |
0 |
|
3 |
SHOWGIRL LYNNE B (USA) |
4y a k |
56.00 |
EMMA-JAYNE WILSON |
CHRIS NOLAN |
STEVEN CHIRCOP |
3 |
70 |
5665-78 |
21 |
0 |
|
4 |
SOUPER PECAN (CAN) |
8y d k |
56.00 |
JUAN CRAWFORD |
OAK RUN RACING INC. |
GEORGE BILLERS |
4 |
77 |
94665-5 |
42 |
0 |
|
5 |
WICKED MERCURY (USA) |
7y d k |
56.00 |
SAHIN CIVACI |
BRUNO SCHICKEDANZ |
JIM ENSOM |
5 |
83 |
21-1212 |
14 |
0 |
|
6 |
SOUPER FLASHY (CAN) |
5y d k |
56.00 |
KAZUSHI KIMURA |
TERRA RACING STABLE |
KEVIN ATTARD |
6 |
81 |
25343-5 |
21 |
0 |
|
7 |
CANADIANSWEETHEART (CAN) |
4y a k |
56.00 |
LEO SALLES |
CHRIS K. MANOHAR |
RENICO E. LAFOND |
7 |
77 |
6-76307 |
21 |
0 |
|
Woodbine 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
GLORIANNIA (USA) |
8y a k |
56.00 |
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ |
TEC RACING |
MARTIN DREXLER |
1 |
80 |
26478-4 |
99 |
0 |
|
2 |
VERDEJO (USA) |
5y a k |
56.00 |
LEO SALLES |
CARLO D'AMATO |
ABRAHAM R. KATRYAN |
2 |
82 |
230-213 |
21 |
0 |
|
3 |
SACRED DANCER (CAN) |
5y a k |
53.50 |
FRASER AEBLY |
KATA PLETERSKI |
DON PLETERSKI |
3 |
78 |
976-333 |
21 |
0 |
|
4 |
ZANA (CAN) |
4y d k |
56.00 |
RYAN MUNGER |
CAMHAVEN FARMS |
STEVEN B. FLINT |
4 |
80 |
212416 |
127 |
0 |
|
5 |
I'M INTO MISCHIEF (USA) |
5y d k |
56.00 |
ESWAN FLORES |
NICHOLAS NOSOWENKO |
NICHOLAS NOSOWENKO |
5 |
82 |
4715-65 |
21 |
0 |
|
6 |
CARA CARA (CAN) |
4y d k |
56.50 |
LUIS CONTRERAS |
NORSEMAN RACING STAB |
JOHN MATTINE |
6 |
77 |
1880-31 |
21 |
0 |
|
7 |
MISS VYVYANNE (USA) |
4y a k |
56.00 |
EMMA-JAYNE WILSON |
LIGHTNING BOLT STABL |
JULIA CAREY |
7 |
81 |
8412-17 |
42 |
0 |
|
8 |
OL' BLONDIE (CAN) |
6y a k |
53.50 |
PIETRO MORAN |
BUTTIGIEG TRAINING C |
PAUL M. BUTTIGIEG |
8 |
84 |
4563-25 |
42 |
0 |
|
9 |
PERSONAL PURSUIT (USA) |
4y k k |
56.00 |
SAHIN CIVACI |
TRACY FARMER |
MARK E. CASSE |
9 |
88 |
583140 |
127 |
0 |
|
10 |
LUZ DE LA LUNA (USA) |
5y a k |
56.00 |
JOSE LUIS CAMPOS |
MCCALLUM-SMITH, LISA |
DAVID BORSK |
10 |
85 |
1541-46 |
21 |
0 |
|
Woodbine 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
FIRING BULLETS (USA) |
4y k k |
55.50 |
KAZUSHI KIMURA |
GARY BARBER |
MARK E. CASSE |
1 |
82 |
8-25425 |
49 |
0 |
|
2 |
BOTTA SWING (CAN) |
4y a k |
55.50 |
EMMA-JAYNE WILSON |
HOOLIE RACING STABLE |
BARBARA J. MINSHALL |
2 |
74 |
1-23-462 |
21 |
0 |
|
3 |
ONELLA (CAN) |
3y a d |
51.50 |
PIETRO MORAN |
X-MEN RACING III LLC |
KEVIN ATTARD |
3 |
73 |
15 |
127 |
0 |
|
4 |
LIFE'S JOY (USA) |
3y a d |
51.50 |
SOFIA VIVES |
DEBBY M. OXLEY |
MARK E. CASSE |
4 |
61 |
4014 |
127 |
0 |
|
5 |
GOOD AS GONE (USA) |
4y a k |
55.50 |
ESWAN FLORES |
NICHOLAS NOSOWENKO |
NICHOLAS NOSOWENKO |
5 |
76 |
669-126 |
127 |
0 |
|
6 |
MASTER ARAGORN (CAN) |
3y a d |
51.50 |
FRASER AEBLY |
IVAN DALOS |
MICHAEL P. DE PAULO |
6 |
64 |
16-48 |
14 |
0 |
|
7 |
YOU BE THE JUDGE (CAN) |
3y d d |
55.00 |
RYAN MUNGER |
EMPRESS STABLE |
STEVEN OWENS |
7 |
69 |
3647-41 |
20 |
0 |
|
8 |
CRAFTY OAKS (USA) |
3y d d |
54.00 |
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ |
BRUNO SCHICKEDANZ |
MARTIN DREXLER |
8 |
76 |
59414-1 |
37 |
0 |
|
Woodbine 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SABATINI (USA) |
3y d d |
53.50 |
SOFIA VIVES |
NK RACING AND LNJ FO |
JOSIE CARROLL |
1 |
87 |
312 |
42 |
0 |
|
2 |
SHAMANS GIRL (CAN) |
3y a d |
53.50 |
RYAN MUNGER |
STRONACH STABLES |
HAROLD LADOUCEUR |
2 |
79 |
1-55 |
21 |
0 |
|
3 |
CREVALLE D'ORO (USA) |
3y a d |
53.50 |
KAZUSHI KIMURA |
BLUE CREVALLE RACING |
MARK E. CASSE |
3 |
85 |
322-191 |
14 |
0 |
|
4 |
RED SAMURAI (CAN) |
3y a d |
53.50 |
ESWAN FLORES |
NORSEMAN RACING STAB |
SID C. ATTARD |
4 |
79 |
8654-12 |
21 |
0 |
|
5 |
GOLDEN GHOST (GB) |
3y d d |
54.50 |
SAHIN CIVACI |
D. J. STABLE LLC |
MARK E. CASSE |
5 |
81 |
51-1767 |
48 |
0 |
|
6 |
WAVES OF MISCHIEF (USA) |
3y d d |
53.50 |
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ |
QATAR RACING LLC |
BRENDAN P. WALSH |
6 |
86 |
13 |
43 |
0 |
|
7 |
WITWATERSRAND (USA) |
3y d d |
55.50 |
PATRICK HUSBANDS |
GARY BARBER |
MARK E. CASSE |
7 |
83 |
131-601 |
42 |
0 |
|
Woodbine 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SECRET RESERVE (CAN) |
6y a a |
54.50 |
LEO SALLES |
D'AMATO, CARLO AND V |
MICHAEL MATTINE |
1 |
97 |
3651-34 |
28 |
0 |
|
2 |
COUNTY FINAL (USA) |
6y k a |
54.50 |
SOFIA VIVES |
KEN COPENHAVER |
SAFFIE A. JOSEPH, JR. |
2 |
101 |
033-108 |
70 |
0 |
|
3 |
OCEANIC (USA) |
7y d a |
54.50 |
REYLU GUTIERREZ |
SURFSIDE STABLES, LL |
JORDAN BLAIR |
3 |
99 |
42476-1 |
71 |
0 |
|
4 |
SARATOGA FLASH (USA) |
6y a a |
54.50 |
ADAM BESCHIZZA |
DAILEY DOUBLE RACING |
SAFFIE A. JOSEPH, JR. |
4 |
103 |
718-042 |
91 |
0 |
|
5 |
OLD CHESTNUT (USA) |
7y a a |
54.50 |
ESWAN FLORES |
BRUNO SCHICKEDANZ |
MARTIN DREXLER |
5 |
99 |
656-322 |
28 |
0 |
|
6 |
FILO DI ARIANNA (BRZ) |
8y a a |
54.50 |
KAZUSHI KIMURA |
GARY BARBER |
MARK E. CASSE |
6 |
100 |
226-327 |
21 |
0 |
|
7 |
HUNT MASTER (CAN) |
5y d a |
54.50 |
JEFFREY IAN ALDERSON |
OPENWOOD FARM |
ANGUS BUNTAIN |
7 |
94 |
531216 |
127 |
0 |
|
8 |
STEP FORWARD (USA) |
5y d a |
54.50 |
SAHIN CIVACI |
GARY BARBER |
MARK E. CASSE |
8 |
94 |
4137-14 |
28 |
0 |
|
9 |
WITTY (USA) |
5y k a |
54.50 |
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ |
QATAR RACING LLC, DE |
ELIZABETH M. MERRYMAN |
9 |
98 |
1151-12 |
42 |
0 |
|
Woodbine 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
PALAZZI (USA) |
6y d a |
56.00 |
SAHIN CIVACI |
GARY BARBER |
MARK E. CASSE |
1 |
95 |
44-4091 |
28 |
0 |
|
2 |
WICKED DJANGO (CAN) |
4y d a |
54.00 |
KEVEH NICHOLLS |
RYAN BREWSTER |
KRISTA COLE |
2 |
88 |
36214-1 |
27 |
0 |
|
3 |
COLLECTIVE FORCE (CAN) |
6y d a |
54.00 |
RYAN MUNGER |
CHIEFSWOOD STABLES L |
RACHEL HALDEN |
3 |
96 |
5-7442-6 |
27 |
0 |
|
4 |
STANLEY HOUSE (CAN) |
4y a a |
54.00 |
JOSE LUIS CAMPOS |
RUSSELL, JOHN E. AND |
MICHAEL P. DE PAULO |
4 |
92 |
16377-1 |
43 |
0 |
|
5 |
SKYRO (USA) |
6y a a |
54.00 |
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ |
RAROMA STABLE, LLC |
KEVIN ATTARD |
5 |
103 |
6-32856 |
28 |
0 |
|
6 |
PARAMOUNT PRINCE (CAN) |
4y a a |
56.00 |
PATRICK HUSBANDS |
GARY BARBER |
MARK E. CASSE |
6 |
90 |
1130-13 |
28 |
0 |
|
7 |
QUADRA ISLAND (USA) |
4y a a |
54.00 |
ADAM BESCHIZZA |
DOTSON STABLE LLC |
MICHAEL J. MAKER |
7 |
93 |
521-738 |
42 |
0 |
|
8 |
TYSON (USA) |
5y k a |
56.00 |
KAZUSHI KIMURA |
HILL 'N' DALE EQUINE |
JOSIE CARROLL |
8 |
104 |
11365-2 |
28 |
0 |
|
9 |
JIM'S HOPE (CAN) |
4y a a |
55.00 |
ESWAN FLORES |
BUTTIGIEG TRAINING C |
PAUL M. BUTTIGIEG |
9 |
89 |
15218-3 |
20 |
0 |
|
Woodbine 8. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
CAMEO PERFORMANCE (USA) |
3y d e |
53.50 |
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ |
GALVIN, FERGUS AND D |
BRENDAN P. WALSH |
1 |
93 |
2-15 |
28 |
0 |
|
2 |
PIPER'S FACTOR (CAN) |
3y d e |
54.50 |
KAZUSHI KIMURA |
CHIEFSWOOD STABLES L |
KATERINA VASSILIEVA |
2 |
81 |
122-651 |
48 |
0 |
|
3 |
MAXIMUS MAGIC (USA) |
3y d e |
54.50 |
JUSTIN STEIN |
BRUNO SCHICKEDANZ |
NORMAN MCKNIGHT |
3 |
82 |
182144 |
41 |
0 |
|
4 |
BABBO (CAN) |
3y d e |
55.50 |
ESWAN FLORES |
LUCIO TUCCI |
SID C. ATTARD |
4 |
83 |
22111-7 |
20 |
0 |
|
5 |
ESSEX SERPENT (CAN) |
3y d e |
53.50 |
PATRICK HUSBANDS |
CONRAD, MANFRED AND |
MARK E. CASSE |
5 |
91 |
12 |
20 |
0 |
|
6 |
MIDNIGHT MASCOT (CAN) |
3y d e |
53.50 |
SAHIN CIVACI |
CONRAD, MANFRED AND |
MARK E. CASSE |
6 |
85 |
2152-13 |
41 |
0 |
|
7 |
NATIVE LAND (USA) |
3y d e |
54.50 |
ADAM BESCHIZZA |
CHEYENNE STABLE LLC |
RILEY MOTT |
7 |
87 |
32116 |
49 |
0 |
|
Woodbine 9. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SAFEEN (USA) |
4y a k |
55.50 |
DAVID MORAN |
GALVIN, FERGUS AND H |
EDDIE KENNEALLY |
1 |
89 |
1856-23 |
27 |
0 |
|
2 |
IMPLICATED (USA) |
4y k k |
55.50 |
DECLAN CANNON |
BRADLEY THOROUGHBRED |
BRENDAN P. WALSH |
2 |
91 |
1-416-41 |
48 |
0 |
|
3 |
FOREVER DIXIE (USA) |
4y d k |
54.50 |
SAHIN CIVACI |
JOHN C. OXLEY |
MARK E. CASSE |
3 |
92 |
1216-13 |
28 |
0 |
|
4 |
DEVIL'S BIT (CAN) |
5y a k |
53.50 |
EMMA-JAYNE WILSON |
GALE, DAN AND HOGAN, |
ROGER L. ATTFIELD |
4 |
88 |
6-14176 |
127 |
0 |
|
5 |
MILLIE GIRL (CAN) |
6y a k |
55.50 |
RYAN MUNGER |
KINGFIELD RACING STA |
CATHERINE DAY PHILLIPS |
5 |
100 |
32117-5 |
28 |
0 |
|
6 |
FULL COUNT FELICIA (USA) |
5y d k |
55.50 |
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ |
GOLD SQUARE LLC |
KEVIN ATTARD |
6 |
94 |
1-1141-6 |
127 |
0 |
|
7 |
FEV ROVER (IRE) |
6y d k |
57.00 |
PATRICK HUSBANDS |
TRACY FARMER |
MARK E. CASSE |
7 |
108 |
31410-6 |
22 |
0 |
|
8 |
DANA'S BEAUTY (USA) |
6y a k |
54.50 |
LUIS CONTRERAS |
RESOLUTE RACING |
MICHAEL J. MAKER |
8 |
97 |
34-6111 |
33 |
0 |
|
9 |
CAIRO CONSORT (USA) |
4y k k |
55.50 |
KAZUSHI KIMURA |
TOWN AND COUNTRY RAC |
KEVIN ATTARD |
9 |
95 |
74-0317 |
56 |
0 |
|
10 |
FAST AS FLIGHT (USA) |
6y d k |
55.50 |
ADAM BESCHIZZA |
TEC RACING |
MARTIN DREXLER |
10 |
99 |
2145-21 |
57 |
0 |
|
Etiketler : 29 haziran 2024 cumartesi, 29 haziran 2024 cumartesi at yarışı bülteni, 29 haziran 2024 cumartesi sıralı at yarışı listesi, 29 haziran 2024 cumartesi woodbine at yarışı bülteni, 29 haziran 2024 cumartesi woodbine at yarışı programı, 29 haziran 2024 cumartesi woodbine at yarışı tam listesi, 29 haziran 2024 cumartesi woodbine at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi