At Yarışı Programı
21 Haziran 2024 Cuma Saint Cloud Fransa At Yarışı Bülteni
Saint Cloud Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
VESINABA |
8y d g |
60.00 |
THEO BACHELOT |
CAROLINE CARRARA |
J. DA SILVA |
18 |
51 |
491300 |
41 |
0 |
|
7 |
TREVOR SENORA |
4y a g |
58.00 |
GIOVANNI SIAS |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
17 |
49 |
004-605 |
21 |
0 |
|
10 |
ALBERT BRIDGE |
6y d g |
59.00 |
THOMAS TRULLIER |
YANNICK LUYCKX |
Y. LUYCKX |
16 |
48 |
04-0082 |
14 |
0 |
|
6 |
LOVEATFIRSTSIGHT |
4y k g |
59.50 |
JEROME CLAUDIC |
JULIE LUCAS |
S. CERULIS |
15 |
49 |
00-4805 |
30 |
0 |
|
12 |
SAVILE ROW |
10y d g |
56.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
C.PAUTIER/C.BLONDIN |
C. PAUTIER |
14 |
46 |
236-056 |
43 |
0 |
|
3 |
RAJA LUNA |
7y d k |
60.00 |
ROSARIO MANGIONE |
PATRICK PIOCHAUD |
A. SPANU |
13 |
51 |
802-054 |
26 |
0 |
|
4 |
ATLANTICA |
7y d k |
59.50 |
BENJAMIN MARIE |
JEAN-PHILIPPE SAUVAG |
JP. SAUVAGE |
12 |
49 |
349321 |
14 |
0 |
|
13 |
SPINNING MIST (GB) |
7y d k |
54.50 |
LEONARD PLOMMEE |
THIERRY POCHE |
T. POCHE |
11 |
44 |
707313 |
26 |
0 |
|
16 |
PRINCEDESCHAMPS |
6y k g |
56.50 |
JACKY NICOLEAU |
C.AUVRAY/C.GUEUDE/C. |
C. AUVRAY |
10 |
42 |
4-14000 |
41 |
0 |
|
2 |
IDOLE MOME |
6y d k |
60.00 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE/T.BALLUAIS |
J. PLANQUE |
9 |
51 |
041070 |
11 |
0 |
|
15 |
BALINA GARY |
6y d k |
57.00 |
JULIEN GUILLOCHON |
D.CADOT |
D. CADOT |
8 |
44 |
1376-54 |
12 |
0 |
|
9 |
JANISA BERE |
5y d k |
59.00 |
JEROME MOUTARD |
LAURENT MOUTARD |
B. AUDOUIN |
7 |
48 |
23333-2 |
12 |
0 |
|
8 |
GRAZANO |
8y k g |
56.50 |
SEBASTIEN JUST |
SYLVIE BERTIN |
T. POCHE |
6 |
48 |
606400 |
15 |
0 |
|
14 |
STELLAR JAY (IRE) |
4y d k |
57.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
DYLAN SCHEPENS |
A. SCHEPENS |
5 |
44 |
02-0378 |
127 |
0 |
|
5 |
SOHO VICKY (IRE) |
8y d k |
59.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
DANIEL DUMOULIN |
J. LEROY |
4 |
49 |
789-621 |
14 |
0 |
|
11 |
NOBLE ANGEL (GB) |
6y d k |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
DANIEL DUMOULIN |
G. COURBOT |
3 |
46 |
0-05020 |
26 |
0 |
|
17 |
LE HOULME |
5y a g |
56.50 |
IORITZ MENDIZABAL |
PRESCILLIA GRUBER |
P. GRUBER |
2 |
42 |
000834 |
20 |
0 |
|
18 |
BECH RIVER (IRE) |
6y d g |
56.00 |
ARTHUR MOSSE |
GABRIEL MOSSE |
M. GONZALEZ |
1 |
42 |
044159 |
14 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
9 |
HE'S A MONSTER (IRE) |
4y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE |
10 |
0 |
1691-00 |
29 |
0 |
|
5 |
GALIK |
6y a g |
57.00 |
JULES MOBIAN |
JAMES GRASSICK |
J. GRASSICK |
9 |
77 |
210080 |
15 |
0 |
|
6 |
FORZA CAPITANO |
9y y g |
57.00 |
TONY PICCONE |
GEORG KERN |
HA. PANTALL |
8 |
94 |
05-6559 |
27 |
0 |
|
7 |
EMPATHIC |
4y a g |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
F. CHAPPET |
7 |
93 |
0209-23 |
98 |
0 |
|
4 |
BERNEUIL (IRE) |
7y d g |
57.00 |
RONAN THOMAS |
ANTOINE GILIBERT |
C&Y. LERNER |
6 |
102 |
10-0724 |
127 |
0 |
|
10 |
CALIFORNIAGOLDRUSH (IRE) |
4y a k |
55.50 |
FABIEN LEFEBVRE |
CABRIOLET BVBA |
CJM. WOLTERS |
5 |
0 |
049353 |
13 |
0 |
|
2 |
GAME RUN |
5y d g |
58.50 |
MARVIN GRANDIN |
S.GRANDIN / M.NIKITA |
P. COTTIER |
4 |
98 |
21-9037 |
19 |
0 |
|
8 |
LE TABOU (GB) |
4y k g |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
CLAIRE STEPHENSON |
G. DOLEUZE |
3 |
104 |
68812-0 |
27 |
0 |
|
3 |
SAXON VILLAGE (IRE) |
5y d g |
54.50 |
FREDERIC FERDIG-ZIMMERMANN |
ATHANASIOS DIMITROPO |
G. ALIMPINISIS |
2 |
0 |
1121-32 |
127 |
0 |
|
1 |
READY TO RUMBLE (GER) |
5y d g |
58.50 |
THEO BACHELOT |
RENE JANSEN |
R. JANSEN |
1 |
0 |
6-18093 |
10 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
4 |
GALEGO STAR |
5y d g |
57.00 |
TONY PICCONE |
M.ARIAS/PH.LARROUDE |
L. PONTOIR |
8 |
99 |
163-275 |
34 |
0 |
|
6 |
THE GOOD MAN |
7y d a |
57.00 |
MORGAN DELALANDE |
ADRIAN PRATT |
S. WATTEL |
7 |
107 |
22130-5 |
31 |
0 |
|
7 |
ANGEL GUIDANCE (GB) |
4y d k |
57.00 |
HUGO BESNIER |
WERTHEIMER FRERE |
A. FABRE |
6 |
106 |
5188-91 |
47 |
0 |
|
2 |
ZULU WARRIOR |
4y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
ANDRE FABRE |
A. FABRE |
5 |
99 |
4116-66 |
34 |
0 |
|
3 |
MAGIC MERLIN |
4y a a |
57.00 |
VACLAV JANACEK |
LOKO TRANS |
L. URBANEK |
4 |
0 |
4111-46 |
26 |
0 |
|
1 |
BEL ET BIEN |
4y a g |
57.00 |
AXEL BARON |
ECURIE LA PERRIGNE |
P.DE CHEVIGNY |
3 |
96 |
1341-12 |
31 |
0 |
|
5 |
MONONOF |
4y d a |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
MASAO OGAWA |
S. KOBAYASHI |
2 |
101 |
3376-23 |
34 |
0 |
|
8 |
AMNERIS (IRE) |
4y d k |
55.50 |
MARIE VELON |
JUDDMONTE FARMS INC |
FH. GRAFFARD |
1 |
97 |
21402-3 |
43 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
2 |
ANTE ALIOS (GER) |
5y a g |
58.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
GESTUT SCHLENDERHAN |
V. HEAD |
10 |
94 |
11-147 |
35 |
0 |
|
10 |
ILUMINE PRECIEUSE |
6y d k |
54.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
9 |
0 |
9-5 |
18 |
0 |
|
1 |
VERT LIBERTE (IRE) |
6y d g |
58.50 |
THEO BACHELOT |
DS PEGAS |
D. TOROK |
8 |
101 |
1355-44 |
34 |
0 |
|
5 |
PROLETARIUS |
7y a a |
57.00 |
JACKY NICOLEAU |
SLAWOMIR PEGZA |
A. KARKOSA |
7 |
0 |
14727-1 |
49 |
0 |
|
9 |
SILAWI (IRE) |
4y d a |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE |
6 |
104 |
26-5305 |
27 |
0 |
|
3 |
HELLO HOLA HAY |
5y a a |
58.50 |
VACLAV JANACEK |
LOKO TRANS |
L. URBANEK |
5 |
0 |
134-127 |
19 |
0 |
|
4 |
KLIFF BERE |
4y d g |
58.50 |
JEROME MOUTARD |
LAURENT MOUTARD |
B. AUDOUIN |
4 |
91 |
4-53121 |
31 |
0 |
|
7 |
RIKA DE LA VIS |
4y d k |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
LUDWIN DOULAYRAM |
M. BARATTI |
3 |
84 |
3-93911 |
36 |
0 |
|
6 |
EXCELSIOR |
5y d g |
53.50 |
MATHIEU CALBRIX |
C.BRESSON/P.ZHAN/H.D |
F. BRESSON |
2 |
96 |
71-424-4 |
51 |
0 |
|
8 |
NACIDO (GER) |
6y a g |
55.50 |
MARIE VELON |
GESTUT NIEDERRHEIN |
H. BLUME |
1 |
96 |
58374-5 |
23 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
7 |
SIXTINE BAAL |
4y d a |
54.50 |
ANTOINE SUBIAS |
K. RICHARD/B. BOUYOU |
T. RICHARD |
12 |
51 |
602849 |
20 |
0 |
|
5 |
DSCHINGIS SPECTRE |
4y d a |
55.50 |
MARIE VELON |
AVATARA S.A. |
M. BRASME |
11 |
77 |
522-1 |
18 |
0 |
|
8 |
MAT LA FRISTOUILLE |
7y d g |
56.00 |
BENJAMIN MARIE |
NOELLE SAUVAGE |
N. SAUVAGE |
10 |
77 |
46129-4 |
14 |
0 |
|
3 |
EASTERN STAR |
4y d g |
58.00 |
HUGO JOURNIAC |
JEAN-LOUIS VENEROSO |
N. CAULLERY |
9 |
76 |
215-198 |
30 |
0 |
|
11 |
BAHAYRA |
4y d k |
52.00 |
GIOVANNI SIAS |
ANTOINE FONTAINE |
P. GROUALLE |
8 |
74 |
25120-2 |
23 |
0 |
|
6 |
COMBERMERE |
8y d g |
56.00 |
ROSARIO MANGIONE |
DANIEL DUMOULIN |
J. LEROY |
7 |
66 |
1665-87 |
12 |
0 |
|
10 |
SAADIYAT (IRE) |
4y d k |
54.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
AL SHIRA'AA RACING |
C. LAFFON-PARIAS |
6 |
77 |
369510 |
127 |
0 |
|
12 |
MISURINA |
4y d k |
53.00 |
JACKY NICOLEAU |
MIKEL SANCHEZ |
A. KARKOSA |
5 |
72 |
1427 |
127 |
0 |
|
2 |
HERMANO |
4y d a |
58.00 |
EDDY HARDOUIN |
ECURIE BUCEPHALE |
A. FOUASSIER |
4 |
72 |
451243 |
47 |
0 |
|
1 |
KLASSIC PRECIEUX |
4y d g |
57.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
3 |
68 |
4-12091 |
10 |
0 |
|
9 |
NEXT EAGLE (GER) |
4y a g |
56.00 |
ALEXIS POUCHIN |
STALL BIANCOLINO |
P. VOVCENKO |
2 |
74 |
429-832 |
23 |
0 |
|
4 |
MORISOT |
6y d k |
56.00 |
AXEL BARON |
I. CORBANI/JEDBURGH |
P.DE CHEVIGNY |
1 |
77 |
75-0421 |
36 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
4 |
BOOGIE |
6y d g |
60.00 |
TONY PICCONE |
HERVE GUILLET |
Y. FOUIN |
18 |
64 |
7490-73 |
10 |
0 |
|
8 |
FIRST CREATION |
6y d g |
59.00 |
. |
C.BAREL/JM.GUINET |
C. LECRIVAIN |
17 |
62 |
0-31417 |
127 |
0 |
|
13 |
CAREGIVER |
4y k g |
58.50 |
JEROME MOUTARD |
H.VAN ZUYLEN/O.BOULA |
P. GROUALLE |
16 |
60 |
34-2517 |
28 |
0 |
|
14 |
GREY D'ARS |
8y k g |
58.00 |
STEPHANE BREUX |
R.FAVARULO/G.CHESNEA |
NP. LITTMODEN |
15 |
59 |
080-016 |
55 |
0 |
|
17 |
CANNELLO |
8y d g |
55.00 |
LEONARD PLOMMEE |
DAVID POCHE |
T. POCHE |
14 |
57 |
52-8907 |
12 |
0 |
|
15 |
THANKYOU |
4y a k |
58.00 |
THEO BACHELOT |
PG RACING CLUB |
F. CHAPPET |
13 |
59 |
544-469 |
32 |
0 |
|
3 |
SCAT LADY |
4y d k |
60.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
D.HUYCK/D.LORIER/ECU |
N. PAYSAN |
12 |
64 |
86-5325 |
18 |
0 |
|
7 |
HADLEIGH |
4y d g |
59.00 |
THOMAS TRULLIER |
JULIEN PHELIPPON |
JUL. PHELIPPON |
11 |
62 |
231270 |
12 |
0 |
|
11 |
VILLEMACHO (IRE) |
4y d g |
58.50 |
CLEMENT LECOEUVRE |
CHRISTOPHER FENNESSY |
FR. MONFORT |
10 |
60 |
443065 |
14 |
0 |
|
5 |
COGNAC |
4y d g |
60.00 |
BENJAMIN MARIE |
GERALDINE REILLE-VIL |
BUTEL & BEAUNEZ |
9 |
64 |
76-0000 |
12 |
0 |
|
2 |
NEVA NEVADA |
5y d k |
58.50 |
AXELLE NICCO |
DENIS CHACHIGNON |
D. SATALIA |
8 |
64 |
528027 |
10 |
0 |
|
18 |
ALBANIA |
4y d k |
57.50 |
JEROME CLAUDIC |
AHMED FEGHOULI |
E. LYON |
7 |
57 |
44-7000 |
127 |
0 |
|
6 |
HOLLY COLOUR |
4y d g |
59.50 |
EDDY HARDOUIN |
EC.F.CORDA/V.DEVAUX/ |
S. DEHEZ |
6 |
62 |
200530 |
14 |
0 |
|
12 |
SHATTERHAND |
6y d g |
57.00 |
MARIE VELON |
SIEGFRIED M. BERGER |
M. BRASME |
5 |
60 |
0-09100 |
11 |
0 |
|
16 |
RUE D'ALBRET |
4y d k |
58.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE X |
M. DELZANGLES |
4 |
59 |
733 |
26 |
0 |
|
10 |
BONNIE HOPPS |
6y d k |
56.00 |
SOPHIE TISON |
ANTOINE MORTEO |
AS&D. ALLARD |
3 |
60 |
203280 |
10 |
0 |
|
9 |
GALILEE DREAM |
4y d k |
59.00 |
AXEL BARON |
G.PAUL/JR.GASLAIN |
A. BARON |
2 |
62 |
86-83 |
21 |
0 |
|
1 |
KARIOITAHI (IRE) |
7y d k |
60.00 |
CORENTIN BERGE |
FRANCIS ALLONCLE |
F. ALLONCLE |
1 |
64 |
9-29715 |
26 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
17 |
EMERALD LAKE |
4y d k |
56.00 |
MAXENCE MARQUETTE |
AWN AL AIDAROUS |
CH. PLISSON |
18 |
51 |
620080 |
127 |
0 |
|
6 |
CUSTARD TARTE |
4y d k |
59.50 |
. |
E.ASPREY/C.N.WRIGHT |
J. SOUDAN |
17 |
55 |
2-65508 |
41 |
0 |
|
4 |
SO YOU SAY |
6y d k |
59.50 |
BENJAMIN MARIE |
C.AUVRAY/C.GUEUDE/L. |
C. AUVRAY |
16 |
55 |
317-000 |
28 |
0 |
|
1 |
FOXEY LADY |
4y a k |
60.00 |
. |
SPARKLING STAR |
JM. BEGUIGNE |
15 |
57 |
865-282 |
21 |
0 |
|
2 |
ROHIRRIM LASS (IRE) |
4y d k |
60.00 |
THEO BACHELOT |
F.CHAPPET |
F. CHAPPET |
14 |
57 |
0-6760 |
21 |
0 |
|
8 |
BELLE |
4y d k |
58.50 |
ALEXIS POUCHIN |
FABRICE PAULY |
L. PONTOIR |
13 |
53 |
44554 |
21 |
0 |
|
12 |
NOTRE HISTOIRE (GB) |
5y d g |
58.00 |
MAXIME FOULON |
GEORGES DAUVERGNE |
G. DAUVERGNE |
12 |
53 |
003-304 |
24 |
0 |
|
7 |
MANDLEFT |
7y d k |
57.00 |
SOPHIE CHUETTE |
EMILIEN MOLLOT |
E. MOLLOT |
11 |
53 |
500215 |
12 |
0 |
|
3 |
PORTRERO |
4y y g |
59.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
I.ENDALTSEV/I.ISAEV |
I. ENDALTSEV |
10 |
55 |
019926 |
14 |
0 |
|
11 |
ILDOUCE FLECHOIS |
6y d g |
58.00 |
JEROME MOUTARD |
THOMAS BEDON |
S. JAFFRELOT-BEDON |
9 |
53 |
558230 |
12 |
0 |
|
15 |
MAKTAVA |
9y d g |
55.00 |
MEGANE PESLIER |
DAVID SMAGA |
D. SMAGA |
8 |
51 |
004807 |
26 |
0 |
|
13 |
EURYTHMICAL (IRE) |
4y d k |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
C.FENNESSY/B.LONG |
FR. MONFORT |
7 |
53 |
203348 |
12 |
0 |
|
9 |
CHARLOTTE TAGADA |
7y d k |
56.00 |
CHLOE MIGNONNEAU |
ROMAIN SALMON |
T. JOUIN |
6 |
53 |
1728-50 |
12 |
0 |
|
10 |
PALMEIRA EMERY |
4y d k |
58.50 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE |
J. PLANQUE |
5 |
53 |
1-25702 |
12 |
0 |
|
14 |
RONALDO (GER) |
10y y g |
56.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
DANNY ROSPORT |
M. KREBS |
4 |
53 |
004881 |
13 |
0 |
|
18 |
ASLAN SENORA |
5y d g |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
3 |
51 |
968415 |
26 |
0 |
|
5 |
KAPO ROSSO |
4y d g |
59.50 |
LEO ROUSSEL |
ECURIE CHIARELLI |
S. JAFFRELOT-BEDON |
2 |
55 |
8-94000 |
12 |
0 |
|
16 |
LOVE THE STARS |
5y d k |
54.00 |
LORETTE GALLO |
JONATHAN LEROY |
J. LEROY |
1 |
51 |
06-0511 |
26 |
0 |
|
Etiketler : 21 haziran 2024 cuma, 21 haziran 2024 cuma at yarışı bülteni, 21 haziran 2024 cuma sıralı at yarışı listesi, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı bülteni, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı programı, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı tam listesi, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi