At Yarışı Programı
21 Haziran 2024 Cuma Saint Cloud Fransa At Yarışı Bülteni
Saint Cloud Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
VESINABA |
8y d g |
60.00 |
THEO BACHELOT |
CAROLINE CARRARA |
J. DA SILVA |
18 |
51 |
491300 |
41 |
0 |
|
2 |
IDOLE MOME |
6y d k |
60.00 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE/T.BALLUAIS |
J. PLANQUE |
9 |
51 |
041070 |
11 |
0 |
|
3 |
RAJA LUNA |
7y d k |
60.00 |
ROSARIO MANGIONE |
PATRICK PIOCHAUD |
A. SPANU |
13 |
51 |
802-054 |
26 |
0 |
|
5 |
SOHO VICKY (IRE) |
8y d k |
59.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
DANIEL DUMOULIN |
J. LEROY |
4 |
49 |
789-621 |
14 |
0 |
|
6 |
LOVEATFIRSTSIGHT |
4y k g |
59.50 |
JEROME CLAUDIC |
JULIE LUCAS |
S. CERULIS |
15 |
49 |
00-4805 |
30 |
0 |
|
4 |
ATLANTICA |
7y d k |
59.50 |
BENJAMIN MARIE |
JEAN-PHILIPPE SAUVAG |
JP. SAUVAGE |
12 |
49 |
349321 |
14 |
0 |
|
10 |
ALBERT BRIDGE |
6y d g |
59.00 |
THOMAS TRULLIER |
YANNICK LUYCKX |
Y. LUYCKX |
16 |
48 |
04-0082 |
14 |
0 |
|
9 |
JANISA BERE |
5y d k |
59.00 |
JEROME MOUTARD |
LAURENT MOUTARD |
B. AUDOUIN |
7 |
48 |
23333-2 |
12 |
0 |
|
7 |
TREVOR SENORA |
4y a g |
58.00 |
GIOVANNI SIAS |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
17 |
49 |
004-605 |
21 |
0 |
|
11 |
NOBLE ANGEL (GB) |
6y d k |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
DANIEL DUMOULIN |
G. COURBOT |
3 |
46 |
0-05020 |
26 |
0 |
|
15 |
BALINA GARY |
6y d k |
57.00 |
JULIEN GUILLOCHON |
D.CADOT |
D. CADOT |
8 |
44 |
1376-54 |
12 |
0 |
|
14 |
STELLAR JAY (IRE) |
4y d k |
57.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
DYLAN SCHEPENS |
A. SCHEPENS |
5 |
44 |
02-0378 |
127 |
0 |
|
8 |
GRAZANO |
8y k g |
56.50 |
SEBASTIEN JUST |
SYLVIE BERTIN |
T. POCHE |
6 |
48 |
606400 |
15 |
0 |
|
12 |
SAVILE ROW |
10y d g |
56.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
C.PAUTIER/C.BLONDIN |
C. PAUTIER |
14 |
46 |
236-056 |
43 |
0 |
|
16 |
PRINCEDESCHAMPS |
6y k g |
56.50 |
JACKY NICOLEAU |
C.AUVRAY/C.GUEUDE/C. |
C. AUVRAY |
10 |
42 |
4-14000 |
41 |
0 |
|
17 |
LE HOULME |
5y a g |
56.50 |
IORITZ MENDIZABAL |
PRESCILLIA GRUBER |
P. GRUBER |
2 |
42 |
000834 |
20 |
0 |
|
18 |
BECH RIVER (IRE) |
6y d g |
56.00 |
ARTHUR MOSSE |
GABRIEL MOSSE |
M. GONZALEZ |
1 |
42 |
044159 |
14 |
0 |
|
13 |
SPINNING MIST (GB) |
7y d k |
54.50 |
LEONARD PLOMMEE |
THIERRY POCHE |
T. POCHE |
11 |
44 |
707313 |
26 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
2 |
GAME RUN |
5y d g |
58.50 |
MARVIN GRANDIN |
S.GRANDIN / M.NIKITA |
P. COTTIER |
4 |
98 |
21-9037 |
19 |
0 |
|
1 |
READY TO RUMBLE (GER) |
5y d g |
58.50 |
THEO BACHELOT |
RENE JANSEN |
R. JANSEN |
1 |
0 |
6-18093 |
10 |
0 |
|
8 |
LE TABOU (GB) |
4y k g |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
CLAIRE STEPHENSON |
G. DOLEUZE |
3 |
104 |
68812-0 |
27 |
0 |
|
4 |
BERNEUIL (IRE) |
7y d g |
57.00 |
RONAN THOMAS |
ANTOINE GILIBERT |
C&Y. LERNER |
6 |
102 |
10-0724 |
127 |
0 |
|
6 |
FORZA CAPITANO |
9y y g |
57.00 |
TONY PICCONE |
GEORG KERN |
HA. PANTALL |
8 |
94 |
05-6559 |
27 |
0 |
|
7 |
EMPATHIC |
4y a g |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
F. CHAPPET |
7 |
93 |
0209-23 |
98 |
0 |
|
5 |
GALIK |
6y a g |
57.00 |
JULES MOBIAN |
JAMES GRASSICK |
J. GRASSICK |
9 |
77 |
210080 |
15 |
0 |
|
9 |
HE'S A MONSTER (IRE) |
4y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE |
10 |
0 |
1691-00 |
29 |
0 |
|
10 |
CALIFORNIAGOLDRUSH (IRE) |
4y a k |
55.50 |
FABIEN LEFEBVRE |
CABRIOLET BVBA |
CJM. WOLTERS |
5 |
0 |
049353 |
13 |
0 |
|
3 |
SAXON VILLAGE (IRE) |
5y d g |
54.50 |
FREDERIC FERDIG-ZIMMERMANN |
ATHANASIOS DIMITROPO |
G. ALIMPINISIS |
2 |
0 |
1121-32 |
127 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
6 |
THE GOOD MAN |
7y d a |
57.00 |
MORGAN DELALANDE |
ADRIAN PRATT |
S. WATTEL |
7 |
107 |
22130-5 |
31 |
0 |
|
7 |
ANGEL GUIDANCE (GB) |
4y d k |
57.00 |
HUGO BESNIER |
WERTHEIMER FRERE |
A. FABRE |
6 |
106 |
5188-91 |
47 |
0 |
|
5 |
MONONOF |
4y d a |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
MASAO OGAWA |
S. KOBAYASHI |
2 |
101 |
3376-23 |
34 |
0 |
|
4 |
GALEGO STAR |
5y d g |
57.00 |
TONY PICCONE |
M.ARIAS/PH.LARROUDE |
L. PONTOIR |
8 |
99 |
163-275 |
34 |
0 |
|
2 |
ZULU WARRIOR |
4y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
ANDRE FABRE |
A. FABRE |
5 |
99 |
4116-66 |
34 |
0 |
|
1 |
BEL ET BIEN |
4y a g |
57.00 |
AXEL BARON |
ECURIE LA PERRIGNE |
P.DE CHEVIGNY |
3 |
96 |
1341-12 |
31 |
0 |
|
3 |
MAGIC MERLIN |
4y a a |
57.00 |
VACLAV JANACEK |
LOKO TRANS |
L. URBANEK |
4 |
0 |
4111-46 |
26 |
0 |
|
8 |
AMNERIS (IRE) |
4y d k |
55.50 |
MARIE VELON |
JUDDMONTE FARMS INC |
FH. GRAFFARD |
1 |
97 |
21402-3 |
43 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
VERT LIBERTE (IRE) |
6y d g |
58.50 |
THEO BACHELOT |
DS PEGAS |
D. TOROK |
8 |
101 |
1355-44 |
34 |
0 |
|
2 |
ANTE ALIOS (GER) |
5y a g |
58.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
GESTUT SCHLENDERHAN |
V. HEAD |
10 |
94 |
11-147 |
35 |
0 |
|
4 |
KLIFF BERE |
4y d g |
58.50 |
JEROME MOUTARD |
LAURENT MOUTARD |
B. AUDOUIN |
4 |
91 |
4-53121 |
31 |
0 |
|
3 |
HELLO HOLA HAY |
5y a a |
58.50 |
VACLAV JANACEK |
LOKO TRANS |
L. URBANEK |
5 |
0 |
134-127 |
19 |
0 |
|
9 |
SILAWI (IRE) |
4y d a |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE |
6 |
104 |
26-5305 |
27 |
0 |
|
7 |
RIKA DE LA VIS |
4y d k |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
LUDWIN DOULAYRAM |
M. BARATTI |
3 |
84 |
3-93911 |
36 |
0 |
|
5 |
PROLETARIUS |
7y a a |
57.00 |
JACKY NICOLEAU |
SLAWOMIR PEGZA |
A. KARKOSA |
7 |
0 |
14727-1 |
49 |
0 |
|
8 |
NACIDO (GER) |
6y a g |
55.50 |
MARIE VELON |
GESTUT NIEDERRHEIN |
H. BLUME |
1 |
96 |
58374-5 |
23 |
0 |
|
10 |
ILUMINE PRECIEUSE |
6y d k |
54.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
9 |
0 |
9-5 |
18 |
0 |
|
6 |
EXCELSIOR |
5y d g |
53.50 |
MATHIEU CALBRIX |
C.BRESSON/P.ZHAN/H.D |
F. BRESSON |
2 |
96 |
71-424-4 |
51 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
3 |
EASTERN STAR |
4y d g |
58.00 |
HUGO JOURNIAC |
JEAN-LOUIS VENEROSO |
N. CAULLERY |
9 |
76 |
215-198 |
30 |
0 |
|
2 |
HERMANO |
4y d a |
58.00 |
EDDY HARDOUIN |
ECURIE BUCEPHALE |
A. FOUASSIER |
4 |
72 |
451243 |
47 |
0 |
|
1 |
KLASSIC PRECIEUX |
4y d g |
57.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
3 |
68 |
4-12091 |
10 |
0 |
|
8 |
MAT LA FRISTOUILLE |
7y d g |
56.00 |
BENJAMIN MARIE |
NOELLE SAUVAGE |
N. SAUVAGE |
10 |
77 |
46129-4 |
14 |
0 |
|
4 |
MORISOT |
6y d k |
56.00 |
AXEL BARON |
I. CORBANI/JEDBURGH |
P.DE CHEVIGNY |
1 |
77 |
75-0421 |
36 |
0 |
|
9 |
NEXT EAGLE (GER) |
4y a g |
56.00 |
ALEXIS POUCHIN |
STALL BIANCOLINO |
P. VOVCENKO |
2 |
74 |
429-832 |
23 |
0 |
|
6 |
COMBERMERE |
8y d g |
56.00 |
ROSARIO MANGIONE |
DANIEL DUMOULIN |
J. LEROY |
7 |
66 |
1665-87 |
12 |
0 |
|
5 |
DSCHINGIS SPECTRE |
4y d a |
55.50 |
MARIE VELON |
AVATARA S.A. |
M. BRASME |
11 |
77 |
522-1 |
18 |
0 |
|
10 |
SAADIYAT (IRE) |
4y d k |
54.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
AL SHIRA'AA RACING |
C. LAFFON-PARIAS |
6 |
77 |
369510 |
127 |
0 |
|
7 |
SIXTINE BAAL |
4y d a |
54.50 |
ANTOINE SUBIAS |
K. RICHARD/B. BOUYOU |
T. RICHARD |
12 |
51 |
602849 |
20 |
0 |
|
12 |
MISURINA |
4y d k |
53.00 |
JACKY NICOLEAU |
MIKEL SANCHEZ |
A. KARKOSA |
5 |
72 |
1427 |
127 |
0 |
|
11 |
BAHAYRA |
4y d k |
52.00 |
GIOVANNI SIAS |
ANTOINE FONTAINE |
P. GROUALLE |
8 |
74 |
25120-2 |
23 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
5 |
COGNAC |
4y d g |
60.00 |
BENJAMIN MARIE |
GERALDINE REILLE-VIL |
BUTEL & BEAUNEZ |
9 |
64 |
76-0000 |
12 |
0 |
|
1 |
KARIOITAHI (IRE) |
7y d k |
60.00 |
CORENTIN BERGE |
FRANCIS ALLONCLE |
F. ALLONCLE |
1 |
64 |
9-29715 |
26 |
0 |
|
3 |
SCAT LADY |
4y d k |
60.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
D.HUYCK/D.LORIER/ECU |
N. PAYSAN |
12 |
64 |
86-5325 |
18 |
0 |
|
4 |
BOOGIE |
6y d g |
60.00 |
TONY PICCONE |
HERVE GUILLET |
Y. FOUIN |
18 |
64 |
7490-73 |
10 |
0 |
|
6 |
HOLLY COLOUR |
4y d g |
59.50 |
EDDY HARDOUIN |
EC.F.CORDA/V.DEVAUX/ |
S. DEHEZ |
6 |
62 |
200530 |
14 |
0 |
|
7 |
HADLEIGH |
4y d g |
59.00 |
THOMAS TRULLIER |
JULIEN PHELIPPON |
JUL. PHELIPPON |
11 |
62 |
231270 |
12 |
0 |
|
8 |
FIRST CREATION |
6y d g |
59.00 |
. |
C.BAREL/JM.GUINET |
C. LECRIVAIN |
17 |
62 |
0-31417 |
127 |
0 |
|
9 |
GALILEE DREAM |
4y d k |
59.00 |
AXEL BARON |
G.PAUL/JR.GASLAIN |
A. BARON |
2 |
62 |
86-83 |
21 |
0 |
|
2 |
NEVA NEVADA |
5y d k |
58.50 |
AXELLE NICCO |
DENIS CHACHIGNON |
D. SATALIA |
8 |
64 |
528027 |
10 |
0 |
|
11 |
VILLEMACHO (IRE) |
4y d g |
58.50 |
CLEMENT LECOEUVRE |
CHRISTOPHER FENNESSY |
FR. MONFORT |
10 |
60 |
443065 |
14 |
0 |
|
13 |
CAREGIVER |
4y k g |
58.50 |
JEROME MOUTARD |
H.VAN ZUYLEN/O.BOULA |
P. GROUALLE |
16 |
60 |
34-2517 |
28 |
0 |
|
14 |
GREY D'ARS |
8y k g |
58.00 |
STEPHANE BREUX |
R.FAVARULO/G.CHESNEA |
NP. LITTMODEN |
15 |
59 |
080-016 |
55 |
0 |
|
15 |
THANKYOU |
4y a k |
58.00 |
THEO BACHELOT |
PG RACING CLUB |
F. CHAPPET |
13 |
59 |
544-469 |
32 |
0 |
|
16 |
RUE D'ALBRET |
4y d k |
58.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE X |
M. DELZANGLES |
4 |
59 |
733 |
26 |
0 |
|
18 |
ALBANIA |
4y d k |
57.50 |
JEROME CLAUDIC |
AHMED FEGHOULI |
E. LYON |
7 |
57 |
44-7000 |
127 |
0 |
|
12 |
SHATTERHAND |
6y d g |
57.00 |
MARIE VELON |
SIEGFRIED M. BERGER |
M. BRASME |
5 |
60 |
0-09100 |
11 |
0 |
|
10 |
BONNIE HOPPS |
6y d k |
56.00 |
SOPHIE TISON |
ANTOINE MORTEO |
AS&D. ALLARD |
3 |
60 |
203280 |
10 |
0 |
|
17 |
CANNELLO |
8y d g |
55.00 |
LEONARD PLOMMEE |
DAVID POCHE |
T. POCHE |
14 |
57 |
52-8907 |
12 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
FOXEY LADY |
4y a k |
60.00 |
. |
SPARKLING STAR |
JM. BEGUIGNE |
15 |
57 |
865-282 |
21 |
0 |
|
2 |
ROHIRRIM LASS (IRE) |
4y d k |
60.00 |
THEO BACHELOT |
F.CHAPPET |
F. CHAPPET |
14 |
57 |
0-6760 |
21 |
0 |
|
6 |
CUSTARD TARTE |
4y d k |
59.50 |
. |
E.ASPREY/C.N.WRIGHT |
J. SOUDAN |
17 |
55 |
2-65508 |
41 |
0 |
|
3 |
PORTRERO |
4y y g |
59.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
I.ENDALTSEV/I.ISAEV |
I. ENDALTSEV |
10 |
55 |
019926 |
14 |
0 |
|
4 |
SO YOU SAY |
6y d k |
59.50 |
BENJAMIN MARIE |
C.AUVRAY/C.GUEUDE/L. |
C. AUVRAY |
16 |
55 |
317-000 |
28 |
0 |
|
5 |
KAPO ROSSO |
4y d g |
59.50 |
LEO ROUSSEL |
ECURIE CHIARELLI |
S. JAFFRELOT-BEDON |
2 |
55 |
8-94000 |
12 |
0 |
|
8 |
BELLE |
4y d k |
58.50 |
ALEXIS POUCHIN |
FABRICE PAULY |
L. PONTOIR |
13 |
53 |
44554 |
21 |
0 |
|
10 |
PALMEIRA EMERY |
4y d k |
58.50 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE |
J. PLANQUE |
5 |
53 |
1-25702 |
12 |
0 |
|
12 |
NOTRE HISTOIRE (GB) |
5y d g |
58.00 |
MAXIME FOULON |
GEORGES DAUVERGNE |
G. DAUVERGNE |
12 |
53 |
003-304 |
24 |
0 |
|
13 |
EURYTHMICAL (IRE) |
4y d k |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
C.FENNESSY/B.LONG |
FR. MONFORT |
7 |
53 |
203348 |
12 |
0 |
|
11 |
ILDOUCE FLECHOIS |
6y d g |
58.00 |
JEROME MOUTARD |
THOMAS BEDON |
S. JAFFRELOT-BEDON |
9 |
53 |
558230 |
12 |
0 |
|
7 |
MANDLEFT |
7y d k |
57.00 |
SOPHIE CHUETTE |
EMILIEN MOLLOT |
E. MOLLOT |
11 |
53 |
500215 |
12 |
0 |
|
18 |
ASLAN SENORA |
5y d g |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
3 |
51 |
968415 |
26 |
0 |
|
14 |
RONALDO (GER) |
10y y g |
56.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
DANNY ROSPORT |
M. KREBS |
4 |
53 |
004881 |
13 |
0 |
|
9 |
CHARLOTTE TAGADA |
7y d k |
56.00 |
CHLOE MIGNONNEAU |
ROMAIN SALMON |
T. JOUIN |
6 |
53 |
1728-50 |
12 |
0 |
|
17 |
EMERALD LAKE |
4y d k |
56.00 |
MAXENCE MARQUETTE |
AWN AL AIDAROUS |
CH. PLISSON |
18 |
51 |
620080 |
127 |
0 |
|
15 |
MAKTAVA |
9y d g |
55.00 |
MEGANE PESLIER |
DAVID SMAGA |
D. SMAGA |
8 |
51 |
004807 |
26 |
0 |
|
16 |
LOVE THE STARS |
5y d k |
54.00 |
LORETTE GALLO |
JONATHAN LEROY |
J. LEROY |
1 |
51 |
06-0511 |
26 |
0 |
|
Etiketler : 21 haziran 2024 cuma, 21 haziran 2024 cuma at yarışı bülteni, 21 haziran 2024 cuma sıralı at yarışı listesi, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı bülteni, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı programı, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı tam listesi, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi