At Yarışı Programı
21 Haziran 2024 Cuma Saint Cloud Fransa At Yarışı Bülteni
Saint Cloud Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
VESINABA |
8y d g |
60.00 |
THEO BACHELOT |
CAROLINE CARRARA |
J. DA SILVA |
18 |
51 |
491300 |
41 |
0 |
|
2 |
IDOLE MOME |
6y d k |
60.00 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE/T.BALLUAIS |
J. PLANQUE |
9 |
51 |
041070 |
11 |
0 |
|
3 |
RAJA LUNA |
7y d k |
60.00 |
ROSARIO MANGIONE |
PATRICK PIOCHAUD |
A. SPANU |
13 |
51 |
802-054 |
26 |
0 |
|
4 |
ATLANTICA |
7y d k |
59.50 |
BENJAMIN MARIE |
JEAN-PHILIPPE SAUVAG |
JP. SAUVAGE |
12 |
49 |
349321 |
14 |
0 |
|
5 |
SOHO VICKY (IRE) |
8y d k |
59.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
DANIEL DUMOULIN |
J. LEROY |
4 |
49 |
789-621 |
14 |
0 |
|
6 |
LOVEATFIRSTSIGHT |
4y k g |
59.50 |
JEROME CLAUDIC |
JULIE LUCAS |
S. CERULIS |
15 |
49 |
00-4805 |
30 |
0 |
|
7 |
TREVOR SENORA |
4y a g |
58.00 |
GIOVANNI SIAS |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
17 |
49 |
004-605 |
21 |
0 |
|
8 |
GRAZANO |
8y k g |
56.50 |
SEBASTIEN JUST |
SYLVIE BERTIN |
T. POCHE |
6 |
48 |
606400 |
15 |
0 |
|
9 |
JANISA BERE |
5y d k |
59.00 |
JEROME MOUTARD |
LAURENT MOUTARD |
B. AUDOUIN |
7 |
48 |
23333-2 |
12 |
0 |
|
10 |
ALBERT BRIDGE |
6y d g |
59.00 |
THOMAS TRULLIER |
YANNICK LUYCKX |
Y. LUYCKX |
16 |
48 |
04-0082 |
14 |
0 |
|
11 |
NOBLE ANGEL (GB) |
6y d k |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
DANIEL DUMOULIN |
G. COURBOT |
3 |
46 |
0-05020 |
26 |
0 |
|
12 |
SAVILE ROW |
10y d g |
56.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
C.PAUTIER/C.BLONDIN |
C. PAUTIER |
14 |
46 |
236-056 |
43 |
0 |
|
13 |
SPINNING MIST (GB) |
7y d k |
54.50 |
LEONARD PLOMMEE |
THIERRY POCHE |
T. POCHE |
11 |
44 |
707313 |
26 |
0 |
|
14 |
STELLAR JAY (IRE) |
4y d k |
57.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
DYLAN SCHEPENS |
A. SCHEPENS |
5 |
44 |
02-0378 |
127 |
0 |
|
15 |
BALINA GARY |
6y d k |
57.00 |
JULIEN GUILLOCHON |
D.CADOT |
D. CADOT |
8 |
44 |
1376-54 |
12 |
0 |
|
16 |
PRINCEDESCHAMPS |
6y k g |
56.50 |
JACKY NICOLEAU |
C.AUVRAY/C.GUEUDE/C. |
C. AUVRAY |
10 |
42 |
4-14000 |
41 |
0 |
|
17 |
LE HOULME |
5y a g |
56.50 |
IORITZ MENDIZABAL |
PRESCILLIA GRUBER |
P. GRUBER |
2 |
42 |
000834 |
20 |
0 |
|
18 |
BECH RIVER (IRE) |
6y d g |
56.00 |
ARTHUR MOSSE |
GABRIEL MOSSE |
M. GONZALEZ |
1 |
42 |
044159 |
14 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
READY TO RUMBLE (GER) |
5y d g |
58.50 |
THEO BACHELOT |
RENE JANSEN |
R. JANSEN |
1 |
0 |
6-18093 |
10 |
0 |
|
2 |
GAME RUN |
5y d g |
58.50 |
MARVIN GRANDIN |
S.GRANDIN / M.NIKITA |
P. COTTIER |
4 |
98 |
21-9037 |
19 |
0 |
|
3 |
SAXON VILLAGE (IRE) |
5y d g |
54.50 |
FREDERIC FERDIG-ZIMMERMANN |
ATHANASIOS DIMITROPO |
G. ALIMPINISIS |
2 |
0 |
1121-32 |
127 |
0 |
|
4 |
BERNEUIL (IRE) |
7y d g |
57.00 |
RONAN THOMAS |
ANTOINE GILIBERT |
C&Y. LERNER |
6 |
102 |
10-0724 |
127 |
0 |
|
5 |
GALIK |
6y a g |
57.00 |
JULES MOBIAN |
JAMES GRASSICK |
J. GRASSICK |
9 |
77 |
210080 |
15 |
0 |
|
6 |
FORZA CAPITANO |
9y y g |
57.00 |
TONY PICCONE |
GEORG KERN |
HA. PANTALL |
8 |
94 |
05-6559 |
27 |
0 |
|
7 |
EMPATHIC |
4y a g |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
F. CHAPPET |
7 |
93 |
0209-23 |
98 |
0 |
|
8 |
LE TABOU (GB) |
4y k g |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
CLAIRE STEPHENSON |
G. DOLEUZE |
3 |
104 |
68812-0 |
27 |
0 |
|
9 |
HE'S A MONSTER (IRE) |
4y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE |
10 |
0 |
1691-00 |
29 |
0 |
|
10 |
CALIFORNIAGOLDRUSH (IRE) |
4y a k |
55.50 |
FABIEN LEFEBVRE |
CABRIOLET BVBA |
CJM. WOLTERS |
5 |
0 |
049353 |
13 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
BEL ET BIEN |
4y a g |
57.00 |
AXEL BARON |
ECURIE LA PERRIGNE |
P.DE CHEVIGNY |
3 |
96 |
1341-12 |
31 |
0 |
|
2 |
ZULU WARRIOR |
4y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
ANDRE FABRE |
A. FABRE |
5 |
99 |
4116-66 |
34 |
0 |
|
3 |
MAGIC MERLIN |
4y a a |
57.00 |
VACLAV JANACEK |
LOKO TRANS |
L. URBANEK |
4 |
0 |
4111-46 |
26 |
0 |
|
4 |
GALEGO STAR |
5y d g |
57.00 |
TONY PICCONE |
M.ARIAS/PH.LARROUDE |
L. PONTOIR |
8 |
99 |
163-275 |
34 |
0 |
|
5 |
MONONOF |
4y d a |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
MASAO OGAWA |
S. KOBAYASHI |
2 |
101 |
3376-23 |
34 |
0 |
|
6 |
THE GOOD MAN |
7y d a |
57.00 |
MORGAN DELALANDE |
ADRIAN PRATT |
S. WATTEL |
7 |
107 |
22130-5 |
31 |
0 |
|
7 |
ANGEL GUIDANCE (GB) |
4y d k |
57.00 |
HUGO BESNIER |
WERTHEIMER FRERE |
A. FABRE |
6 |
106 |
5188-91 |
47 |
0 |
|
8 |
AMNERIS (IRE) |
4y d k |
55.50 |
MARIE VELON |
JUDDMONTE FARMS INC |
FH. GRAFFARD |
1 |
97 |
21402-3 |
43 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
VERT LIBERTE (IRE) |
6y d g |
58.50 |
THEO BACHELOT |
DS PEGAS |
D. TOROK |
8 |
101 |
1355-44 |
34 |
0 |
|
2 |
ANTE ALIOS (GER) |
5y a g |
58.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
GESTUT SCHLENDERHAN |
V. HEAD |
10 |
94 |
11-147 |
35 |
0 |
|
3 |
HELLO HOLA HAY |
5y a a |
58.50 |
VACLAV JANACEK |
LOKO TRANS |
L. URBANEK |
5 |
0 |
134-127 |
19 |
0 |
|
4 |
KLIFF BERE |
4y d g |
58.50 |
JEROME MOUTARD |
LAURENT MOUTARD |
B. AUDOUIN |
4 |
91 |
4-53121 |
31 |
0 |
|
5 |
PROLETARIUS |
7y a a |
57.00 |
JACKY NICOLEAU |
SLAWOMIR PEGZA |
A. KARKOSA |
7 |
0 |
14727-1 |
49 |
0 |
|
6 |
EXCELSIOR |
5y d g |
53.50 |
MATHIEU CALBRIX |
C.BRESSON/P.ZHAN/H.D |
F. BRESSON |
2 |
96 |
71-424-4 |
51 |
0 |
|
7 |
RIKA DE LA VIS |
4y d k |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
LUDWIN DOULAYRAM |
M. BARATTI |
3 |
84 |
3-93911 |
36 |
0 |
|
8 |
NACIDO (GER) |
6y a g |
55.50 |
MARIE VELON |
GESTUT NIEDERRHEIN |
H. BLUME |
1 |
96 |
58374-5 |
23 |
0 |
|
9 |
SILAWI (IRE) |
4y d a |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE |
6 |
104 |
26-5305 |
27 |
0 |
|
10 |
ILUMINE PRECIEUSE |
6y d k |
54.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
9 |
0 |
9-5 |
18 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
KLASSIC PRECIEUX |
4y d g |
57.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
3 |
68 |
4-12091 |
10 |
0 |
|
2 |
HERMANO |
4y d a |
58.00 |
EDDY HARDOUIN |
ECURIE BUCEPHALE |
A. FOUASSIER |
4 |
72 |
451243 |
47 |
0 |
|
3 |
EASTERN STAR |
4y d g |
58.00 |
HUGO JOURNIAC |
JEAN-LOUIS VENEROSO |
N. CAULLERY |
9 |
76 |
215-198 |
30 |
0 |
|
4 |
MORISOT |
6y d k |
56.00 |
AXEL BARON |
I. CORBANI/JEDBURGH |
P.DE CHEVIGNY |
1 |
77 |
75-0421 |
36 |
0 |
|
5 |
DSCHINGIS SPECTRE |
4y d a |
55.50 |
MARIE VELON |
AVATARA S.A. |
M. BRASME |
11 |
77 |
522-1 |
18 |
0 |
|
6 |
COMBERMERE |
8y d g |
56.00 |
ROSARIO MANGIONE |
DANIEL DUMOULIN |
J. LEROY |
7 |
66 |
1665-87 |
12 |
0 |
|
7 |
SIXTINE BAAL |
4y d a |
54.50 |
ANTOINE SUBIAS |
K. RICHARD/B. BOUYOU |
T. RICHARD |
12 |
51 |
602849 |
20 |
0 |
|
8 |
MAT LA FRISTOUILLE |
7y d g |
56.00 |
BENJAMIN MARIE |
NOELLE SAUVAGE |
N. SAUVAGE |
10 |
77 |
46129-4 |
14 |
0 |
|
9 |
NEXT EAGLE (GER) |
4y a g |
56.00 |
ALEXIS POUCHIN |
STALL BIANCOLINO |
P. VOVCENKO |
2 |
74 |
429-832 |
23 |
0 |
|
10 |
SAADIYAT (IRE) |
4y d k |
54.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
AL SHIRA'AA RACING |
C. LAFFON-PARIAS |
6 |
77 |
369510 |
127 |
0 |
|
11 |
BAHAYRA |
4y d k |
52.00 |
GIOVANNI SIAS |
ANTOINE FONTAINE |
P. GROUALLE |
8 |
74 |
25120-2 |
23 |
0 |
|
12 |
MISURINA |
4y d k |
53.00 |
JACKY NICOLEAU |
MIKEL SANCHEZ |
A. KARKOSA |
5 |
72 |
1427 |
127 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
KARIOITAHI (IRE) |
7y d k |
60.00 |
CORENTIN BERGE |
FRANCIS ALLONCLE |
F. ALLONCLE |
1 |
64 |
9-29715 |
26 |
0 |
|
2 |
NEVA NEVADA |
5y d k |
58.50 |
AXELLE NICCO |
DENIS CHACHIGNON |
D. SATALIA |
8 |
64 |
528027 |
10 |
0 |
|
3 |
SCAT LADY |
4y d k |
60.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
D.HUYCK/D.LORIER/ECU |
N. PAYSAN |
12 |
64 |
86-5325 |
18 |
0 |
|
4 |
BOOGIE |
6y d g |
60.00 |
TONY PICCONE |
HERVE GUILLET |
Y. FOUIN |
18 |
64 |
7490-73 |
10 |
0 |
|
5 |
COGNAC |
4y d g |
60.00 |
BENJAMIN MARIE |
GERALDINE REILLE-VIL |
BUTEL & BEAUNEZ |
9 |
64 |
76-0000 |
12 |
0 |
|
6 |
HOLLY COLOUR |
4y d g |
59.50 |
EDDY HARDOUIN |
EC.F.CORDA/V.DEVAUX/ |
S. DEHEZ |
6 |
62 |
200530 |
14 |
0 |
|
7 |
HADLEIGH |
4y d g |
59.00 |
THOMAS TRULLIER |
JULIEN PHELIPPON |
JUL. PHELIPPON |
11 |
62 |
231270 |
12 |
0 |
|
8 |
FIRST CREATION |
6y d g |
59.00 |
. |
C.BAREL/JM.GUINET |
C. LECRIVAIN |
17 |
62 |
0-31417 |
127 |
0 |
|
9 |
GALILEE DREAM |
4y d k |
59.00 |
AXEL BARON |
G.PAUL/JR.GASLAIN |
A. BARON |
2 |
62 |
86-83 |
21 |
0 |
|
10 |
BONNIE HOPPS |
6y d k |
56.00 |
SOPHIE TISON |
ANTOINE MORTEO |
AS&D. ALLARD |
3 |
60 |
203280 |
10 |
0 |
|
11 |
VILLEMACHO (IRE) |
4y d g |
58.50 |
CLEMENT LECOEUVRE |
CHRISTOPHER FENNESSY |
FR. MONFORT |
10 |
60 |
443065 |
14 |
0 |
|
12 |
SHATTERHAND |
6y d g |
57.00 |
MARIE VELON |
SIEGFRIED M. BERGER |
M. BRASME |
5 |
60 |
0-09100 |
11 |
0 |
|
13 |
CAREGIVER |
4y k g |
58.50 |
JEROME MOUTARD |
H.VAN ZUYLEN/O.BOULA |
P. GROUALLE |
16 |
60 |
34-2517 |
28 |
0 |
|
14 |
GREY D'ARS |
8y k g |
58.00 |
STEPHANE BREUX |
R.FAVARULO/G.CHESNEA |
NP. LITTMODEN |
15 |
59 |
080-016 |
55 |
0 |
|
15 |
THANKYOU |
4y a k |
58.00 |
THEO BACHELOT |
PG RACING CLUB |
F. CHAPPET |
13 |
59 |
544-469 |
32 |
0 |
|
16 |
RUE D'ALBRET |
4y d k |
58.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE X |
M. DELZANGLES |
4 |
59 |
733 |
26 |
0 |
|
17 |
CANNELLO |
8y d g |
55.00 |
LEONARD PLOMMEE |
DAVID POCHE |
T. POCHE |
14 |
57 |
52-8907 |
12 |
0 |
|
18 |
ALBANIA |
4y d k |
57.50 |
JEROME CLAUDIC |
AHMED FEGHOULI |
E. LYON |
7 |
57 |
44-7000 |
127 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
FOXEY LADY |
4y a k |
60.00 |
. |
SPARKLING STAR |
JM. BEGUIGNE |
15 |
57 |
865-282 |
21 |
0 |
|
2 |
ROHIRRIM LASS (IRE) |
4y d k |
60.00 |
THEO BACHELOT |
F.CHAPPET |
F. CHAPPET |
14 |
57 |
0-6760 |
21 |
0 |
|
3 |
PORTRERO |
4y y g |
59.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
I.ENDALTSEV/I.ISAEV |
I. ENDALTSEV |
10 |
55 |
019926 |
14 |
0 |
|
4 |
SO YOU SAY |
6y d k |
59.50 |
BENJAMIN MARIE |
C.AUVRAY/C.GUEUDE/L. |
C. AUVRAY |
16 |
55 |
317-000 |
28 |
0 |
|
5 |
KAPO ROSSO |
4y d g |
59.50 |
LEO ROUSSEL |
ECURIE CHIARELLI |
S. JAFFRELOT-BEDON |
2 |
55 |
8-94000 |
12 |
0 |
|
6 |
CUSTARD TARTE |
4y d k |
59.50 |
. |
E.ASPREY/C.N.WRIGHT |
J. SOUDAN |
17 |
55 |
2-65508 |
41 |
0 |
|
7 |
MANDLEFT |
7y d k |
57.00 |
SOPHIE CHUETTE |
EMILIEN MOLLOT |
E. MOLLOT |
11 |
53 |
500215 |
12 |
0 |
|
8 |
BELLE |
4y d k |
58.50 |
ALEXIS POUCHIN |
FABRICE PAULY |
L. PONTOIR |
13 |
53 |
44554 |
21 |
0 |
|
9 |
CHARLOTTE TAGADA |
7y d k |
56.00 |
CHLOE MIGNONNEAU |
ROMAIN SALMON |
T. JOUIN |
6 |
53 |
1728-50 |
12 |
0 |
|
10 |
PALMEIRA EMERY |
4y d k |
58.50 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE |
J. PLANQUE |
5 |
53 |
1-25702 |
12 |
0 |
|
11 |
ILDOUCE FLECHOIS |
6y d g |
58.00 |
JEROME MOUTARD |
THOMAS BEDON |
S. JAFFRELOT-BEDON |
9 |
53 |
558230 |
12 |
0 |
|
12 |
NOTRE HISTOIRE (GB) |
5y d g |
58.00 |
MAXIME FOULON |
GEORGES DAUVERGNE |
G. DAUVERGNE |
12 |
53 |
003-304 |
24 |
0 |
|
13 |
EURYTHMICAL (IRE) |
4y d k |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
C.FENNESSY/B.LONG |
FR. MONFORT |
7 |
53 |
203348 |
12 |
0 |
|
14 |
RONALDO (GER) |
10y y g |
56.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
DANNY ROSPORT |
M. KREBS |
4 |
53 |
004881 |
13 |
0 |
|
15 |
MAKTAVA |
9y d g |
55.00 |
MEGANE PESLIER |
DAVID SMAGA |
D. SMAGA |
8 |
51 |
004807 |
26 |
0 |
|
16 |
LOVE THE STARS |
5y d k |
54.00 |
LORETTE GALLO |
JONATHAN LEROY |
J. LEROY |
1 |
51 |
06-0511 |
26 |
0 |
|
17 |
EMERALD LAKE |
4y d k |
56.00 |
MAXENCE MARQUETTE |
AWN AL AIDAROUS |
CH. PLISSON |
18 |
51 |
620080 |
127 |
0 |
|
18 |
ASLAN SENORA |
5y d g |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
3 |
51 |
968415 |
26 |
0 |
|
Etiketler : 21 haziran 2024 cuma, 21 haziran 2024 cuma at yarışı bülteni, 21 haziran 2024 cuma sıralı at yarışı listesi, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı bülteni, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı programı, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı tam listesi, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi