At Yarışı Programı
21 Haziran 2024 Cuma Saint Cloud Fransa At Yarışı Bülteni
Saint Cloud Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
18 |
BECH RIVER (IRE) |
6y d g |
56.00 |
ARTHUR MOSSE |
GABRIEL MOSSE |
M. GONZALEZ |
1 |
42 |
044159 |
14 |
0 |
|
17 |
LE HOULME |
5y a g |
56.50 |
IORITZ MENDIZABAL |
PRESCILLIA GRUBER |
P. GRUBER |
2 |
42 |
000834 |
20 |
0 |
|
16 |
PRINCEDESCHAMPS |
6y k g |
56.50 |
JACKY NICOLEAU |
C.AUVRAY/C.GUEUDE/C. |
C. AUVRAY |
10 |
42 |
4-14000 |
41 |
0 |
|
15 |
BALINA GARY |
6y d k |
57.00 |
JULIEN GUILLOCHON |
D.CADOT |
D. CADOT |
8 |
44 |
1376-54 |
12 |
0 |
|
14 |
STELLAR JAY (IRE) |
4y d k |
57.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
DYLAN SCHEPENS |
A. SCHEPENS |
5 |
44 |
02-0378 |
127 |
0 |
|
13 |
SPINNING MIST (GB) |
7y d k |
54.50 |
LEONARD PLOMMEE |
THIERRY POCHE |
T. POCHE |
11 |
44 |
707313 |
26 |
0 |
|
12 |
SAVILE ROW |
10y d g |
56.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
C.PAUTIER/C.BLONDIN |
C. PAUTIER |
14 |
46 |
236-056 |
43 |
0 |
|
11 |
NOBLE ANGEL (GB) |
6y d k |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
DANIEL DUMOULIN |
G. COURBOT |
3 |
46 |
0-05020 |
26 |
0 |
|
10 |
ALBERT BRIDGE |
6y d g |
59.00 |
THOMAS TRULLIER |
YANNICK LUYCKX |
Y. LUYCKX |
16 |
48 |
04-0082 |
14 |
0 |
|
9 |
JANISA BERE |
5y d k |
59.00 |
JEROME MOUTARD |
LAURENT MOUTARD |
B. AUDOUIN |
7 |
48 |
23333-2 |
12 |
0 |
|
8 |
GRAZANO |
8y k g |
56.50 |
SEBASTIEN JUST |
SYLVIE BERTIN |
T. POCHE |
6 |
48 |
606400 |
15 |
0 |
|
7 |
TREVOR SENORA |
4y a g |
58.00 |
GIOVANNI SIAS |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
17 |
49 |
004-605 |
21 |
0 |
|
6 |
LOVEATFIRSTSIGHT |
4y k g |
59.50 |
JEROME CLAUDIC |
JULIE LUCAS |
S. CERULIS |
15 |
49 |
00-4805 |
30 |
0 |
|
5 |
SOHO VICKY (IRE) |
8y d k |
59.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
DANIEL DUMOULIN |
J. LEROY |
4 |
49 |
789-621 |
14 |
0 |
|
4 |
ATLANTICA |
7y d k |
59.50 |
BENJAMIN MARIE |
JEAN-PHILIPPE SAUVAG |
JP. SAUVAGE |
12 |
49 |
349321 |
14 |
0 |
|
3 |
RAJA LUNA |
7y d k |
60.00 |
ROSARIO MANGIONE |
PATRICK PIOCHAUD |
A. SPANU |
13 |
51 |
802-054 |
26 |
0 |
|
2 |
IDOLE MOME |
6y d k |
60.00 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE/T.BALLUAIS |
J. PLANQUE |
9 |
51 |
041070 |
11 |
0 |
|
1 |
VESINABA |
8y d g |
60.00 |
THEO BACHELOT |
CAROLINE CARRARA |
J. DA SILVA |
18 |
51 |
491300 |
41 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
10 |
CALIFORNIAGOLDRUSH (IRE) |
4y a k |
55.50 |
FABIEN LEFEBVRE |
CABRIOLET BVBA |
CJM. WOLTERS |
5 |
0 |
049353 |
13 |
0 |
|
9 |
HE'S A MONSTER (IRE) |
4y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE |
10 |
0 |
1691-00 |
29 |
0 |
|
8 |
LE TABOU (GB) |
4y k g |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
CLAIRE STEPHENSON |
G. DOLEUZE |
3 |
104 |
68812-0 |
27 |
0 |
|
7 |
EMPATHIC |
4y a g |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
F. CHAPPET |
7 |
93 |
0209-23 |
98 |
0 |
|
6 |
FORZA CAPITANO |
9y y g |
57.00 |
TONY PICCONE |
GEORG KERN |
HA. PANTALL |
8 |
94 |
05-6559 |
27 |
0 |
|
5 |
GALIK |
6y a g |
57.00 |
JULES MOBIAN |
JAMES GRASSICK |
J. GRASSICK |
9 |
77 |
210080 |
15 |
0 |
|
4 |
BERNEUIL (IRE) |
7y d g |
57.00 |
RONAN THOMAS |
ANTOINE GILIBERT |
C&Y. LERNER |
6 |
102 |
10-0724 |
127 |
0 |
|
3 |
SAXON VILLAGE (IRE) |
5y d g |
54.50 |
FREDERIC FERDIG-ZIMMERMANN |
ATHANASIOS DIMITROPO |
G. ALIMPINISIS |
2 |
0 |
1121-32 |
127 |
0 |
|
2 |
GAME RUN |
5y d g |
58.50 |
MARVIN GRANDIN |
S.GRANDIN / M.NIKITA |
P. COTTIER |
4 |
98 |
21-9037 |
19 |
0 |
|
1 |
READY TO RUMBLE (GER) |
5y d g |
58.50 |
THEO BACHELOT |
RENE JANSEN |
R. JANSEN |
1 |
0 |
6-18093 |
10 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
8 |
AMNERIS (IRE) |
4y d k |
55.50 |
MARIE VELON |
JUDDMONTE FARMS INC |
FH. GRAFFARD |
1 |
97 |
21402-3 |
43 |
0 |
|
7 |
ANGEL GUIDANCE (GB) |
4y d k |
57.00 |
HUGO BESNIER |
WERTHEIMER FRERE |
A. FABRE |
6 |
106 |
5188-91 |
47 |
0 |
|
6 |
THE GOOD MAN |
7y d a |
57.00 |
MORGAN DELALANDE |
ADRIAN PRATT |
S. WATTEL |
7 |
107 |
22130-5 |
31 |
0 |
|
5 |
MONONOF |
4y d a |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
MASAO OGAWA |
S. KOBAYASHI |
2 |
101 |
3376-23 |
34 |
0 |
|
4 |
GALEGO STAR |
5y d g |
57.00 |
TONY PICCONE |
M.ARIAS/PH.LARROUDE |
L. PONTOIR |
8 |
99 |
163-275 |
34 |
0 |
|
3 |
MAGIC MERLIN |
4y a a |
57.00 |
VACLAV JANACEK |
LOKO TRANS |
L. URBANEK |
4 |
0 |
4111-46 |
26 |
0 |
|
2 |
ZULU WARRIOR |
4y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
ANDRE FABRE |
A. FABRE |
5 |
99 |
4116-66 |
34 |
0 |
|
1 |
BEL ET BIEN |
4y a g |
57.00 |
AXEL BARON |
ECURIE LA PERRIGNE |
P.DE CHEVIGNY |
3 |
96 |
1341-12 |
31 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
10 |
ILUMINE PRECIEUSE |
6y d k |
54.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
9 |
0 |
9-5 |
18 |
0 |
|
9 |
SILAWI (IRE) |
4y d a |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE |
6 |
104 |
26-5305 |
27 |
0 |
|
8 |
NACIDO (GER) |
6y a g |
55.50 |
MARIE VELON |
GESTUT NIEDERRHEIN |
H. BLUME |
1 |
96 |
58374-5 |
23 |
0 |
|
7 |
RIKA DE LA VIS |
4y d k |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
LUDWIN DOULAYRAM |
M. BARATTI |
3 |
84 |
3-93911 |
36 |
0 |
|
6 |
EXCELSIOR |
5y d g |
53.50 |
MATHIEU CALBRIX |
C.BRESSON/P.ZHAN/H.D |
F. BRESSON |
2 |
96 |
71-424-4 |
51 |
0 |
|
5 |
PROLETARIUS |
7y a a |
57.00 |
JACKY NICOLEAU |
SLAWOMIR PEGZA |
A. KARKOSA |
7 |
0 |
14727-1 |
49 |
0 |
|
4 |
KLIFF BERE |
4y d g |
58.50 |
JEROME MOUTARD |
LAURENT MOUTARD |
B. AUDOUIN |
4 |
91 |
4-53121 |
31 |
0 |
|
3 |
HELLO HOLA HAY |
5y a a |
58.50 |
VACLAV JANACEK |
LOKO TRANS |
L. URBANEK |
5 |
0 |
134-127 |
19 |
0 |
|
2 |
ANTE ALIOS (GER) |
5y a g |
58.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
GESTUT SCHLENDERHAN |
V. HEAD |
10 |
94 |
11-147 |
35 |
0 |
|
1 |
VERT LIBERTE (IRE) |
6y d g |
58.50 |
THEO BACHELOT |
DS PEGAS |
D. TOROK |
8 |
101 |
1355-44 |
34 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
12 |
MISURINA |
4y d k |
53.00 |
JACKY NICOLEAU |
MIKEL SANCHEZ |
A. KARKOSA |
5 |
72 |
1427 |
127 |
0 |
|
11 |
BAHAYRA |
4y d k |
52.00 |
GIOVANNI SIAS |
ANTOINE FONTAINE |
P. GROUALLE |
8 |
74 |
25120-2 |
23 |
0 |
|
10 |
SAADIYAT (IRE) |
4y d k |
54.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
AL SHIRA'AA RACING |
C. LAFFON-PARIAS |
6 |
77 |
369510 |
127 |
0 |
|
9 |
NEXT EAGLE (GER) |
4y a g |
56.00 |
ALEXIS POUCHIN |
STALL BIANCOLINO |
P. VOVCENKO |
2 |
74 |
429-832 |
23 |
0 |
|
8 |
MAT LA FRISTOUILLE |
7y d g |
56.00 |
BENJAMIN MARIE |
NOELLE SAUVAGE |
N. SAUVAGE |
10 |
77 |
46129-4 |
14 |
0 |
|
7 |
SIXTINE BAAL |
4y d a |
54.50 |
ANTOINE SUBIAS |
K. RICHARD/B. BOUYOU |
T. RICHARD |
12 |
51 |
602849 |
20 |
0 |
|
6 |
COMBERMERE |
8y d g |
56.00 |
ROSARIO MANGIONE |
DANIEL DUMOULIN |
J. LEROY |
7 |
66 |
1665-87 |
12 |
0 |
|
5 |
DSCHINGIS SPECTRE |
4y d a |
55.50 |
MARIE VELON |
AVATARA S.A. |
M. BRASME |
11 |
77 |
522-1 |
18 |
0 |
|
4 |
MORISOT |
6y d k |
56.00 |
AXEL BARON |
I. CORBANI/JEDBURGH |
P.DE CHEVIGNY |
1 |
77 |
75-0421 |
36 |
0 |
|
3 |
EASTERN STAR |
4y d g |
58.00 |
HUGO JOURNIAC |
JEAN-LOUIS VENEROSO |
N. CAULLERY |
9 |
76 |
215-198 |
30 |
0 |
|
2 |
HERMANO |
4y d a |
58.00 |
EDDY HARDOUIN |
ECURIE BUCEPHALE |
A. FOUASSIER |
4 |
72 |
451243 |
47 |
0 |
|
1 |
KLASSIC PRECIEUX |
4y d g |
57.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
3 |
68 |
4-12091 |
10 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
18 |
ALBANIA |
4y d k |
57.50 |
JEROME CLAUDIC |
AHMED FEGHOULI |
E. LYON |
7 |
57 |
44-7000 |
127 |
0 |
|
17 |
CANNELLO |
8y d g |
55.00 |
LEONARD PLOMMEE |
DAVID POCHE |
T. POCHE |
14 |
57 |
52-8907 |
12 |
0 |
|
16 |
RUE D'ALBRET |
4y d k |
58.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE X |
M. DELZANGLES |
4 |
59 |
733 |
26 |
0 |
|
15 |
THANKYOU |
4y a k |
58.00 |
THEO BACHELOT |
PG RACING CLUB |
F. CHAPPET |
13 |
59 |
544-469 |
32 |
0 |
|
14 |
GREY D'ARS |
8y k g |
58.00 |
STEPHANE BREUX |
R.FAVARULO/G.CHESNEA |
NP. LITTMODEN |
15 |
59 |
080-016 |
55 |
0 |
|
13 |
CAREGIVER |
4y k g |
58.50 |
JEROME MOUTARD |
H.VAN ZUYLEN/O.BOULA |
P. GROUALLE |
16 |
60 |
34-2517 |
28 |
0 |
|
12 |
SHATTERHAND |
6y d g |
57.00 |
MARIE VELON |
SIEGFRIED M. BERGER |
M. BRASME |
5 |
60 |
0-09100 |
11 |
0 |
|
11 |
VILLEMACHO (IRE) |
4y d g |
58.50 |
CLEMENT LECOEUVRE |
CHRISTOPHER FENNESSY |
FR. MONFORT |
10 |
60 |
443065 |
14 |
0 |
|
10 |
BONNIE HOPPS |
6y d k |
56.00 |
SOPHIE TISON |
ANTOINE MORTEO |
AS&D. ALLARD |
3 |
60 |
203280 |
10 |
0 |
|
9 |
GALILEE DREAM |
4y d k |
59.00 |
AXEL BARON |
G.PAUL/JR.GASLAIN |
A. BARON |
2 |
62 |
86-83 |
21 |
0 |
|
8 |
FIRST CREATION |
6y d g |
59.00 |
. |
C.BAREL/JM.GUINET |
C. LECRIVAIN |
17 |
62 |
0-31417 |
127 |
0 |
|
7 |
HADLEIGH |
4y d g |
59.00 |
THOMAS TRULLIER |
JULIEN PHELIPPON |
JUL. PHELIPPON |
11 |
62 |
231270 |
12 |
0 |
|
6 |
HOLLY COLOUR |
4y d g |
59.50 |
EDDY HARDOUIN |
EC.F.CORDA/V.DEVAUX/ |
S. DEHEZ |
6 |
62 |
200530 |
14 |
0 |
|
5 |
COGNAC |
4y d g |
60.00 |
BENJAMIN MARIE |
GERALDINE REILLE-VIL |
BUTEL & BEAUNEZ |
9 |
64 |
76-0000 |
12 |
0 |
|
4 |
BOOGIE |
6y d g |
60.00 |
TONY PICCONE |
HERVE GUILLET |
Y. FOUIN |
18 |
64 |
7490-73 |
10 |
0 |
|
3 |
SCAT LADY |
4y d k |
60.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
D.HUYCK/D.LORIER/ECU |
N. PAYSAN |
12 |
64 |
86-5325 |
18 |
0 |
|
2 |
NEVA NEVADA |
5y d k |
58.50 |
AXELLE NICCO |
DENIS CHACHIGNON |
D. SATALIA |
8 |
64 |
528027 |
10 |
0 |
|
1 |
KARIOITAHI (IRE) |
7y d k |
60.00 |
CORENTIN BERGE |
FRANCIS ALLONCLE |
F. ALLONCLE |
1 |
64 |
9-29715 |
26 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
18 |
ASLAN SENORA |
5y d g |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
3 |
51 |
968415 |
26 |
0 |
|
17 |
EMERALD LAKE |
4y d k |
56.00 |
MAXENCE MARQUETTE |
AWN AL AIDAROUS |
CH. PLISSON |
18 |
51 |
620080 |
127 |
0 |
|
16 |
LOVE THE STARS |
5y d k |
54.00 |
LORETTE GALLO |
JONATHAN LEROY |
J. LEROY |
1 |
51 |
06-0511 |
26 |
0 |
|
15 |
MAKTAVA |
9y d g |
55.00 |
MEGANE PESLIER |
DAVID SMAGA |
D. SMAGA |
8 |
51 |
004807 |
26 |
0 |
|
14 |
RONALDO (GER) |
10y y g |
56.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
DANNY ROSPORT |
M. KREBS |
4 |
53 |
004881 |
13 |
0 |
|
13 |
EURYTHMICAL (IRE) |
4y d k |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
C.FENNESSY/B.LONG |
FR. MONFORT |
7 |
53 |
203348 |
12 |
0 |
|
12 |
NOTRE HISTOIRE (GB) |
5y d g |
58.00 |
MAXIME FOULON |
GEORGES DAUVERGNE |
G. DAUVERGNE |
12 |
53 |
003-304 |
24 |
0 |
|
11 |
ILDOUCE FLECHOIS |
6y d g |
58.00 |
JEROME MOUTARD |
THOMAS BEDON |
S. JAFFRELOT-BEDON |
9 |
53 |
558230 |
12 |
0 |
|
10 |
PALMEIRA EMERY |
4y d k |
58.50 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE |
J. PLANQUE |
5 |
53 |
1-25702 |
12 |
0 |
|
9 |
CHARLOTTE TAGADA |
7y d k |
56.00 |
CHLOE MIGNONNEAU |
ROMAIN SALMON |
T. JOUIN |
6 |
53 |
1728-50 |
12 |
0 |
|
8 |
BELLE |
4y d k |
58.50 |
ALEXIS POUCHIN |
FABRICE PAULY |
L. PONTOIR |
13 |
53 |
44554 |
21 |
0 |
|
7 |
MANDLEFT |
7y d k |
57.00 |
SOPHIE CHUETTE |
EMILIEN MOLLOT |
E. MOLLOT |
11 |
53 |
500215 |
12 |
0 |
|
6 |
CUSTARD TARTE |
4y d k |
59.50 |
. |
E.ASPREY/C.N.WRIGHT |
J. SOUDAN |
17 |
55 |
2-65508 |
41 |
0 |
|
5 |
KAPO ROSSO |
4y d g |
59.50 |
LEO ROUSSEL |
ECURIE CHIARELLI |
S. JAFFRELOT-BEDON |
2 |
55 |
8-94000 |
12 |
0 |
|
4 |
SO YOU SAY |
6y d k |
59.50 |
BENJAMIN MARIE |
C.AUVRAY/C.GUEUDE/L. |
C. AUVRAY |
16 |
55 |
317-000 |
28 |
0 |
|
3 |
PORTRERO |
4y y g |
59.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
I.ENDALTSEV/I.ISAEV |
I. ENDALTSEV |
10 |
55 |
019926 |
14 |
0 |
|
2 |
ROHIRRIM LASS (IRE) |
4y d k |
60.00 |
THEO BACHELOT |
F.CHAPPET |
F. CHAPPET |
14 |
57 |
0-6760 |
21 |
0 |
|
1 |
FOXEY LADY |
4y a k |
60.00 |
. |
SPARKLING STAR |
JM. BEGUIGNE |
15 |
57 |
865-282 |
21 |
0 |
|
Etiketler : 21 haziran 2024 cuma, 21 haziran 2024 cuma at yarışı bülteni, 21 haziran 2024 cuma sıralı at yarışı listesi, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı bülteni, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı programı, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı tam listesi, 21 haziran 2024 cuma saint cloud fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi